محل تبلیغات شما

قالیشویی خوب در اصفهان

مهم نیست چه مقدار مراقب تمیزی فرش خود هستید، اتفاق پیش می آید! از کثیف شدن فرش با مواد خوراکی تا جوهر و… . نقاط پر رفت و آمد فرش شما می تواند با چند لکه بصورت ناخواسته درگیر شود. اما در مورد لکه های واکس کفش چه می کنید؟ در حالی که خود را نیشگون می گیرید چطور این ماده مومی شکل را از بین می برید؟ اگر در مورد چگونگی حذف این ماده مردد هستید، در این مقاله سعی شده روش و نکات از بین بردن این ماده آموزش داده شود.

قالیشویی ارزان در اصفهان                                                        
پاک کردن لکه واکس کفش از روی فرش خود – بهترین قالیشویی در اصفهان
از بین بردن واکس کفش به آسانی گام های زیر می باشد:
۱- به‌ محض مشاهده لکه واکس روی فرش، با یک چاقوی کره خوری هر چقدر می ‌توانید از آن بردارید. هر قدر این کار را زودتر انجام دهید، بهتر است.
۲- اسفنجی را به محلول پاک‌کننده آغشته کنید و تا جایی که می‌توانید لکه را به آن جذب کنید تا ناپدید شود. برای پاک کردن لکه واکس کفش از روی فرش سعی کنید از محلولی استفاده کنید که نشان معتبر و مشهوری در بازار داشته باشد.
۳- سپس، ۲ فنجان آب مایل به گرم را با یک قاشق غذاخوری آمونیاک و یک قاشق مایع ظرف‌شویی مخلوط کنید (دقت کنید که در این مخلوط حتماً مقدار دقیق گفته‌شده را استفاده کنید، استفاده از مواد شیمیایی ناشناس را پیشنهاد نمی‌کنیم، زیرا احتمال دارد برای سلامتتان خطرناک باشند)
۴- محلول مورد نظر را مستقیما به لکه واکس مورد نظر اضافه کنید.
۵- حال روند جذب لکه واکس کفش را ادامه دهید، مایع را به آهستگی جذب کنید.
۶- در این مرحله، آب سرد را مستقیماً روی لکه بریزید تا جذب آن ادامه یابد وخشک شود.


شش مرحله ذکر شده در بالا باید به شما کمک کند زمانی که شما در سردرگمی به سر می برید که چگونه لکه واکس کفش را از روی فرش پاک کنید.   

 

با بهترین قالیشویی در اصفهان پاکی را به خانه هایتان هدیه کنید

قالیشویی خوب در اصفهان

بهترین قالیشویی در اصفهان


قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس

چگونه لکه واکس کفش را از روی فرش خود پاک کنیم؟

سه نکته مهم برای تمیز کردن و مراقبت از فرش جدید خود

چطور لکه های فرش را از بین ببریم؟

لکه ,واکس ,فرش ,کفش ,روی ,قالیشویی ,لکه واکس ,واکس کفش ,در اصفهان ,از روی ,را به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
انواع کاغذ دیواری پوستری تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. raomzil1gam فروش انواع فلزیاب آنتنی | 09197977577 فروش مواد ضدعفونی کننده bia2rap | بیا تو رپ | بزرگ ترین سایت رپ | جدید ترین فول آلبوم های خوانندگان ایرانی آیا میدانید طراحي و معماري فلات طراحی سایت حمیدیان آیدانیتو فضای هوشمند مشاوره و آموزش